Про нас

Аудиторська фірма «Ніка-аудит» на ринку послуг працює з 1996 року і надає повний спектр аудиторських і консультаційних послуг.

Відповідність стандартам якості послуг: Аудиторська фірма у формі ТОВ «Ніка — Аудит» на ринку аудиторських послуг працює з 24.12.1996 року. Фірма успішно пройшла зовнішню перевірку системи контролю якості аудиторських послуг на відповідність Міжнародному стандарту контролю якості МСКЯ 1 «Контроль якості для фірм, які виконують аудит та огляд історичної фінансової інформації, а також інші завдання за висловом впевненості і виконують супутні послуги» (рішення АПУ №339/3 від 23.02.2017р).

Пріоритети:

Технологія проведення аудиту базується на єдиному методологічному підході, що враховує всі вимоги міжнародних стандартів аудиту. Кодексу професійної етики, нормативних і законодавчих вимог законодавства України про директив ЄС. Дотримання Міжнародних стандартів аудиту, використання методик і інструкцій, заснованих на МСФЗ, дозволяє забезпечити високу надійність результатів нашої роботи  підходу до клієнтів і захисту їх інтересів.

Стратегія діяльності:

Діяльність фірми побудована на принципах незалежності, високого професіоналізму, суворої конфіденційності і відповідальності, індивідуального підходу, враховуючи специфіку клієнта
АФ «Ніка-Аудит» має достатній досвід надання послуг з підтвердження фінансової звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ). Копманія брала участь в міжнародних проектах, пов’язаних з впровадженням МСФЗ в Україні та компіляції фінансової звітності в звітність по МСФЗ: «Проект реформи бухгалтерського обліку в приватному секторі економіки України» (IBTCI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), проект Світового банку «Розробка та здійснення освітньої програми по впровадженню Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку для бухгалтерів відкритих акціонерних товариств та інших підприємств — учасників фондового ринку ». У компанії діє ефективна система контролю послуг. За внутрішній контроль якості компанії відповідає директор. Вимоги до всіх стандартам якості затверджені у внутрішньофірмових стандартах, яких неухильно дотримується кожен співробітник.

Головна цінність фірми -

згуртована команда  висококваліфікованих фахівців, які прагнуть до постійного розвитку і вдосконалення для надання високоякісних послуг Фахівці є членами Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, Союзу Аудиторів України, Аудиторськї Палати України, Донецької Торгово-промислової палати, є власниками дипломів САР (сертифікований бухгалтер-практик), АССА по міжнародної фінансової звітності (DipIFRrus), також мають постійні нагороди з підвишення кваліфікації.

Підприємство протягом ряду років є «Лідером галузі» за підсумками Національного Бізнес-рейтингу в Україні та увійшло до переліку найбільш успішних у своїй сфері діяльності. 

За високі показники в розвитку малого бізнесу має нагороду «Золотий Меркурій» та відзнаку «За високий професіоналізм»
За значні успіхи по формуванню в суспільстві правової та податкової культури фірма відзначена грамотами та подяками Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг України, податкової служби України.

Взаємодія з клієнтами через громадську діяльність: З 1997 року на базі аудиторської фірми діє Клуб бухгалтерів «Фінанси і податки». За ці роки він став потужним інформаційно-консультаційним центром, готовим захистити інтереси підприємства з будь-яких питань фінансового та податкового обліку. Клуб бухгалтерів «Фінанси і податки» — це єдиний центр, який об’єднує фахівців облікових професій, дозволяє їм вирішувати складні завдання, обумовлені стрімкими змінами законодавства.

Мета нашої роботи -

сприяти розвитку бізнесу Клієнта, поліпшити  фінансово-економічний стан підприємства, оптимізувати податки, уникнути помилок при складанні фінансової звітності, сформувати пропозиції, що дозволяють підвищити ефективність управління підприємством і його підрозділами.

Конфіденційність — головний принцип роботи нашої фірми. В Аудиторській фірмі «Ніка-аудит» діє система зберігання аудиторської документації та іншої конфіденційної інформації замовників.

Постійне і довгострокове співробітництво, яке складається між аудиторською фірмою і нашими клієнтами має багато позитивних аспектів. Знання про стан справ та проблеми клієнта дозволяє швидко допомогти вирішити виникаючі питання в галузі фінансів, оподаткування, економіки і управління підприємства. Довгострокове співробітництво забезпечує більш якісне проведення аудиторської перевірки підприємства, практично наближає до нуля ймовірність не виявлення помилки. Довіра підтримується неухильної політикою конфіденційності та суворими правилами використання та зберігання інформації.

Робота з клієнтами не закінчується формальної видачею аудиторського висновку, а триває безперервно. При фірмі організований клуб бухгалтерів «Фінанси і податки», який є потужним консультаційним центром з вивчення і практичного застосування законодавчих актів з оподаткування та бухгалтерського обліку, де в будь-який час співробітник вашої фірми може отримати кваліфіковану консультацію, нормативні акти і пропозиція щодо вирішення виниклої проблеми . Для керівника, що обслуговується підприємства, така співпраця дає впевненість в правильному веденні обліку і у відсутності податкових помилок, що призводять до штрафних санкцій. Досконально знаючи стан справ і проблеми клієнта, наша фірма допоможе вирішити складні завдання, відрегулювати податкове планування, оцінити ефективність прийняття того чи іншого рішення. Про якість і професіоналізм нашої роботи свідчить постійне збільшення кількості організацій-клієнтів і практично відсутність підприємств, які відмовилися від співпраці.

Важливо!

Страхування відповідальності не є обов’язком аудитора, але якщо у компанії є страховий поліс, то це говорить про серйозний підхід до роботи і готовність гарантувати відсутність шкоди інтересам клієнта.
31.10.2023р між АФ «Ніка-аудит» та ПрАТ «Брокбізнес» був укладений Договір № 002-704553/025ДВ від 31.10.2023г добровільного страхування відповідальності перед третіми особами з страховою сумою 10 000 000 гривень.

Страховка 2024