ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

Аудиторська фірма «Ніка-Аудит»

Представляє Вашій увазі нову програму сертифікації
для отримання кваліфікації
«Сертифікований Спеціаліст по Бухгалтерського Обліку» (ССБУ)

Національна Сертифікація Бухгалтерів України (НСБО) спрямована на вивчення національних стандартів бухгалтерського обліку (НСБО) в умовах постійно мінливої ​​нормативної та методологічної бази бухгалтерського обліку в Україні. Поряд з необхідністю вивчення Міжнародних Стандартів фінансової звітності зростає попит на сертифікованих фахівців в області Національних стандартів бухгалтерського обліку та звітності. Тому програма сертифікації НСБО повністю відповідає вимогам і потребам українських підприємств.

Національна сертифікація бухгалтерів України (НСБО) це загальнонаціональна програма з фінансового обліку, яка сприяє розвитку і вдосконаленню знань і навичок формування і використання облікової інформації для найкращого задоволення потреб управління бізнесом. Її завданням є розвиток та вдосконалення знань з фінансового обліку, виходячи з діючих П(С)БО та існуючої облікової практики в Україні. володар сертифіката за НСБО отримують право додавати назву сертифіката «Сертифікований фахівець з бухгалтерського обліку» (ССБО) до свого підпису, що відповідає міжнародній практиці. Програма НСБО складається з трьох компонентів: навчання, проведення іспитів і сертифікація.

Сертифікація здійснюється з метою підтвердження кандидатами їх відповідності вимогам професійної компетентності, встановленим в Україні професійними асоціаціями фінансово-економічній сфері щодо освіти, рівня спеціальних знань і навичок, досвіду професійної роботи, необхідних для якісного надання бухгалтерських послуг.

Національна сертифікація бухгалтерів України (НСБО) включає в себе наступні дисципліни:

  • Фінансовий облік на основі П(С)БО
  • Управлінський облік 1
  • Податки
  • Право

Тривалість курсу кожної дисципліни - 48 годин.

 

Реєстрація за тел. (044)285-41-41, 050-470-23-80

 

         

 


г. Киев, бул. Л.Украинки, 26, оф.304Тел.: 044 285-41-41, 093 154-63-07
097 129-57-51, 050 368-45-92
050 470-23-80

                            Аудиторская фирма "Ника Аудит"                                   ucozdon.at.ua