CIMA «Управління ефективністю бізнесу» - це міжнародна кваліфікація з управлінського обліку, розроблена для професіоналів, які бажають вдосконалити і підтвердити свої навички в області фінансового менеджменту, управління ефективністю бізнесу.

 

Диплом є однією з найкращих в світі в області сучасного фінансового менеджменту.

CIMA - це найпрестижніша і затребувана фінансова кваліфікація в світі, яка рекомендована як програма для впевнених і компетентних фахівців, які керують бізнесом компанії.

Повна кваліфікація CIMA розглядається як MBA в галузі фінансів з великим фокусом на застосовність знань. Топ управлінці найбільших міжнародних компаній, таких як Unilever, Nestle, HSBC, Shell, VAT і багатьох інших, мають кваліфікацію CIMA. Тому що CIMA орієнтована, перш за все, на бізнес і дає конкретні навички з діагностування хвороб бізнесу і їх успішному лікуванню. Чи не на окремі деталі або специфіку облікових операцій, а бізнес в цілому.

Програма CIMA розроблена «Інститутом присяжних бухгалтерів з управлінського обліку Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії», який був створений в 1919 році у Великобританії під назвою «Інститут бухгалтерів з обліку витрат». Інститут заслужив репутацію провідного професійного співтовариства в області теорії і практики управлінського обліку. 

Англомовна сертифікація CIMA включає 4 рівня (Fundamental - Базовий, Оperational - операційний, Managerial - управлінський, Strategic - стратегічний), які в свою чергу складаються з 14 іспитів. Після проходження і складання іспитів певного рівня учасник отримує диплом. По завершенню 4-х рівнів учасника програми чекає заключний комплексний 15-й іспит "Test of Professional Competence in Management Accounting", після успішного складання якого фахівець ставати членом Інституту Присяжних Бухгалтерів по Управлінському Обліку і отримує сертифікат CIMA. У 1975 році Інститут отримав Королівську хартію (Royal Charter) за високі стандарти в розробці та вдосконаленні управлінського обліку і фінансового менеджменту, а також в сертифікації фахівців даного профілю, за що був наділений правами нагляду за виконанням державних стандартів в області управлінського обліку.

З 2010 року сертифікат CIMA став доступний для російських фінансових фахівців, а недавно - і для українців. Так вийшло, що британський консерватизм не сприяв тому, щоб кваліфікація і іспити переводилися на інші мови. Але позитивний досвід їх перекладу на російську мову і проведення іспитів в Росії переконав CIMA в тому, що це перспективно. А високий попит на цю кваліфікацію серед українських фінансистів привів до того, що тепер у них є можливість складати іспити в Києві.

Звертаємо Вашу увагу, що з  сесії листопад - 2017р змінився формат іспитів та сама програма навчання. В рамках програми студентам необхідно скласти іспити з двох предметів: P1 "Управління ефективністю операцій" і P2 "Управління ефективністю бізнесу".

Для отримання Диплому CIMA (Rus) і статусу Adv Dip MA (RU) необхідно успішно здати комплексний ситуаційний іспит з управління бізнесом. До даного іспиту допускаються кандидати, які раніше здали модулі Р1 і Р2.

Формат іспиту: 90 хвилинний комп'ютерний тест, що включає 60 завдань для кожного модуля.  

Для запису на іспити за програмами CIMA необхідно зареєструватися в якості студента і отримати індивідуальний код Contact ID.

 

Реєстрація та оплата іспиту 

Вартість екзамену: 

  • Первинна реєстрація + 2 спроби здачі іспитів -310 фунтів

Скористатися спробою здачі іспиту P1 можна протягом 1 року, іспиту P2 - протягом 2 років з моменту реєстрації

  • Первинна реєстрація + 1 спроба здачі P1 -240 фунтів

Скористатися спробою здачі іспиту P1 можна протягом 1 року з моменту реєстрації

  • Вартість додаткової спроби здачі іспитів P1 або P2 - 90фунтов

Скористатися спробою здачі іспиту P1 можна протягом 1 року, іспиту P2 - протягом 2 років з моменту придбання

Вимоги до Кандидатів на отримання диплома CIMA «Управління ефективністю бізнесу».
Для отримання диплома CIMA «Управління ефективністю бізнесу» не існує ніяких обмежень. Ви можете готуватися до здачі іспитів за програмою CIMA самостійно або через провайдера, закінчивши середню школу, коледж, ВНЗ, а можете бути зрілим фахівцем з багаторічним досвідом роботи. Але з огляду на високий рівень складності іспитів, кандидату рекомендується мати фінансово-економічні навички і хороші математичні знання.

Отримання сертифікату CIMA англійською мовою

Випускники програми Диплом CIMA «Управління бізнесом» російською мовою отримують звільнення від здачі всіх іспитів операційного та управлінського рівня і можуть продовжити навчання на англійській мові відразу на стратегічному рівні.

 


г. Киев, бул. Л.Украинки, 26, оф.304Тел.: 044 285-41-41, 093 154-63-07
097 129-57-51, 050 368-45-92
050 470-23-80

                            Аудиторская фирма "Ника Аудит"                                   ucozdon.at.ua