ICFM - ПРЕСТИЖНИЙ СЕРТИФІКАТ ВНУТРІШНЬОГО АУДИТОРА

ДІЄВИЙ ІНСТРУМЕНТ, ЯКИЙ СТВОРИТЬ МОЖЛИВІСТЬ ЗАХИЩАТИ БІЗНЕС ВІД НЕПЕРЕДБАЧЕНИХ РИЗИКІВ ТА ПІДВИЩИТИ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ КОМПАНІЇ.

НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ  «СЕРТИФІКОВАНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ВНУТРІШНІЙ АУДИТОР» ВІДБУДЕТЬСЯ У ЛЮТОМУ 2019 РОКУ!

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ І ОТРИМАТИ ЗНАЧНУ ЗНИЖКУ ПРИ РАННІЙ РЕЄСТРАЦІЇ*.

Програма курсу "Внутрішній аудит" - присвячена вивченню теорії і практики застосування міжнародних стандартів внутрішнього аудиту, освоєння принципів прогнозування та управління ризиками компанії, а також методикам проведення внутрішніх аудиторських перевірок.

Сертифікат ICFM - це офіційне визнання в професійному середовищі того, що фахівець володіє необхідною базою знань, яка потрібна для роботи «на передовій», в складних і великих організаціях з високими вимогами до корпоративного управління. Він комбінує в собі повний комплект вимог до знань, що дозволяє займатися вдосконаленням систем управління ризиками та внутрішнього контролю, корпоративного управління відповідно до передових міжнародних практик, на основі Міжнародних професійних стандартів внутрішнього аудиту (МПСВА).

Вимоги до якості корпоративного управління зростають щодня, корпорації розширюються і зростає обсяг економіки. Тож власники підприємств зацікавленні у кваліфікованих внутрішніх аудиторах, для підвищення ефективності бізнес-процесів і відбуванні надійної системи внутрішнього контролю. Фінансовий регулятор зміцнює вимоги як щодо своїх підопічних в галузі, так і власних співробітників. По лінії Світового банку, МВФ, INTOSAI вимоги до якості фінансового управління в державних і наближених до них структурах ростуть. Це загальносвітова тенденція. У 1953 році з'явилася Міжнародна організація вищих органів фінансового контролю (ІНТОСАІ / INTOSAI), що об'єднує вищі органи державного фінансового контролю в країнах ООН. Вона на рівні міністерств фінансів і казначейств проводить семінари, розробляє документацію, беручи, в тому числі, напрацювання IIA. Також в останні 2-3 роки ми спостерігаємо процес серйозних змін нормативної бази з питань внутрішнього контролю та аудиту в державному секторі. Все це говорить про те, що професія буде і далі розвиватися.

Ви вивчите Кодекс професійної етики аудиторів, Міжнародні стандарти внутрішнього аудиту (МСВА), структуру та зміст внутрішнього аудиту (СВА), її функції у процесі управління підприємницькими ризиками економічного суб'єкта, сутність та організацію ризикоорієнтованого планування перевірок та взаємодії із зовнішніми аудиторами. Розглядається практика застосування у внутрішньому аудиті прийомів системи «Директ-костинг» при внутрішньому аудиті обгрунтованості проектів управлінських рішень.

Для успішного складання іспитів ми пропонуємо:

  • навчальні матеріали російською мовою
  • on-line підтримка кожного учасника;
  • пробний іспит з обговоренням результатів;
  • високотехнологічні навчальні аудиторії в офісі

     Переваги навчання в Акредитованому тренінговому центрі «Ніка-Аудит»:                           

     -  надання повного пакета літератури;

     -  досвідчені викладачі, акредитовані ІСФМ, практики;

     -  гнучка система знижок, розстрочка;

     -  оплата в зручній для Вас формі;

     -  гнучкий графік навчання;

     -  інтерактивна позааудиторна підтримка; 

     -  можливість навчання оn-line.

Навчання проводиться по всій території України.

Передбачено корпоративне навчання (не менше 10 осіб) з виїздом на підприємство. В такому випадку графік занять узгоджується з організатором навчання на підприємстві.

Ми цінуємо Ваш час і гроші, враховуємо індивідуальність кожного клієнта і надаємо високу якість наших послуг, сучасність і надійність в партнерстві. У нас діє персональна система знижок. Ми раді запропонувати Вам співпрацю щодо підвищення кваліфікації фахівців відповідно до сучасних вимог і вимог країн Європейського союзу для поліпшення умов економіки і проведення реформ в Україні.

* ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗНИЖКИ ДО 10%

01133, Україна, Київ, бул. Л. Українки 26, офіс 304 (ст. м. Печерська)

Тел. (044) 285-41-41, 050-470-23-80

e-mail: nika.makarova.a@gmail.com web: www.nica.org.ua / www.icfm.org.ua

 

 

 


г. Киев, бул. Л.Украинки, 26, оф.304Тел.: 044 285-41-41, 093 154-63-07
097 129-57-51, 050 368-45-92
050 470-23-80

                            Аудиторская фирма "Ника Аудит"                                   ucozdon.at.ua