Аудиторська фірма «Ніка-аудит» на ринку послуг працює з 1996 року і надає повний спектр аудиторських і консультаційних послуг.

Відповідність стандартам якості послуг: Аудиторська фірма у формі ТОВ «Ніка - Аудит» на ринку аудиторських послуг працює з 24.12.1996 року. Фірма успішно пройшла зовнішню перевірку системи контролю якості аудиторських послуг на відповідність Міжнародному стандарту контролю якості МСКЯ 1 «Контроль якості для фірм, які виконують аудит та огляд історичної фінансової інформації, а також інші завдання за висловом впевненості і виконують супутні послуги» (рішення АПУ №339/3 від 23.02.2017р).

Пріоритети: Технологія проведення аудиту базується на єдиному методологічному підході, що враховує всі вимоги міжнародних стандартів аудиту. Кодексу професійної етики, нормативних і законодавчих вимог законодавства України про директив ЄС. Дотримання Міжнародних стандартів аудиту, використання методик і інструкцій, заснованих на МСФЗ, дозволяє забезпечити високу надійність результатів нашої роботи  підходу до клієнтів і захисту їх інтересів.

Стратегія діяльності: Діяльність фірми побудована на принципах незалежності, високого професіоналізму, суворої конфіденційності і відповідальності, індивідуального

АФ «Ніка-Аудит» має достатній досвід надання послуг з підтвердження фінансової звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

Фірма брала участь в міжнародних проектах, пов'язаних з впровадженням МСФЗ в Україні та компіляції фінансової звітності в звітність по МСФЗ: «Проект реформи бухгалтерського обліку в приватному секторі економіки України» (IBTCI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), проект Світового банку «Розробка та здійснення освітньої програми по впровадженню Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку для бухгалтерів відкритих акціонерних товариств та інших підприємств - учасників фондового ринку ».

Головна цінність фірми - згуртована команда висококваліфікованих фахівців, які прагнуть до постійного розвитку і вдосконалення для надання високоякісних послуг. В даний час на фірмі працюють сертифіковані аудитори і фахівці, досвід і кваліфікація яких відповідає вимогам Національної комісії з Цінних паперів та фондового ринку в Україні. Більшість фахівців є членами Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України та Української асоціації сертифікованих бухгалтерів і аудиторів.

 


Фірма протягом ряду років є «Лідером галузі» за підсумками Національного Бізнес Рейтингу за основними видами діяльності КВЕД 74.12 «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку» в 2006.2007.2008гг.2010г. За високі показники в розвитку малого бізнесу в 2006 рік були переможцем конкурсу «Золотий Меркурій», нагороджені Дипломом незалежної освітньої мережі CIPA-UKRAINE "Найбільш продуктивний навчальний центр».

За значні успіхи по формуванню в суспільстві правової та податкової культури фірма відзначена грамотами та подяками Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг України, податкової служби України, Губернатором області, Міським головою, Рівень кваліфікації наших фахівців підтверджено Сертифікатами аудитора, міжнародними сертифікатами, що підтверджують професіоналізм.

Взаємодія з клієнтами через громадську діяльність: З 1997 року на базі аудиторської фірми діє Клуб бухгалтерів «Фінанси і податки». За ці роки він став потужним інформаційно-консультаційним центром, готовим захистити інтереси підприємства з будь-яких питань фінансового та податкового обліку. Клуб бухгалтерів «Фінанси і податки» - це єдиний центр, який об'єднує фахівців облікових професій, дозволяє їм вирішувати складні завдання, обумовлені стрімкими змінами законодавства.

Мета нашої роботи - сприяти розвитку бізнесу Клієнта, поліпшити фінансово-економічний стан підприємства, оптимізувати податки, уникнути помилок при складанні фінансової звітності, сформувати пропозиції, що дозволяють підвищити ефективність управління підприємством і його підрозділами.


20.11.2019р між АФ "Ніка-аудит" та ПрАТ "Українська акціонерна страхова компанія АСКА" був укладений Договір № 3498737 від 20.11.2019г добровільного страхування відповідальності перед третіми особами з страховою сумою 10 000 000 гривень.

 

Конфіденційність -  головний принцип роботи нашої фірми. В Аудиторській фірмі «Ніка-аудит» діє система зберігання аудиторської документації та іншої конфіденційної інформації замовників.
Нашими клієнтами є як великі промислові підприємства, так і невеликі організації, а також торгові фірми, наукові організації:

 

ПАТ "Артемівський завод по

обробці кольорових металів"
ПАТ "Донецький електротехнічний
завод"


ПрАТ "Інтертехніка"
  
ПАТ "Краматорський завод
важкого верстатобудування"

 

ПАТ "Новокраматорський

машинобудівний завод"ПАТ "НОРД"
 

ПАТ "Стаханівський завод
техничного вуглецю"
    
    
ПрАТ "УРОЖАЙ" м.Краматорськ  

 

ПАТ "Вінтер"

  

ПАТ «СУ №112 Стальконструкція»

    
    
ПАТ «Український зональный науково- досліднийцький і проектний
 інститут  цивільного будування»
   

КП "Азовбудматеріали"
А також:
ПАТ «Великоанадольський вогнетривкий комбинат», ПАТ «Завод «Електродвигун», ПАТ Краматорский завод «Кондиціонер»,  ПАТ «УкрНДІпобутмаш, ПАТ «Шахтобудмонтажне управління №1», ПрАТ «Керампром», ТОВ «Ліберти дом», Автомобільна група "Алекс" и ДП Констянтинівський хімічний завод.
 

Постійне і довгострокове співробітництво, яке складається між аудиторською фірмою і нашими клієнтами має багато позитивних аспектів. Знання про стан справ та проблеми клієнта дозволяє швидко допомогти вирішити виникаючі питання в галузі фінансів, оподаткування, економіки і управління підприємства. Довгострокове співробітництво забезпечує більш якісне проведення аудиторської перевірки підприємства, практично наближає до нуля ймовірність не виявлення помилки. Довіра підтримується неухильної політикою конфіденційності та суворими правилами використання та зберігання інформації.

Робота з клієнтами не закінчується формальної видачею аудиторського висновку, а триває безперервно. При фірмі організований клуб бухгалтерів «Фінанси і податки», який є потужним консультаційним центром з вивчення і практичного застосування законодавчих актів з оподаткування та бухгалтерського обліку, де в будь-який час співробітник вашої фірми може отримати кваліфіковану консультацію, нормативні акти і пропозиція щодо вирішення виниклої проблеми . Для керівника, що обслуговується підприємства, така співпраця дає впевненість в правильному веденні обліку і у відсутності податкових помилок, що призводять до штрафних санкцій. Досконально знаючи стан справ і проблеми клієнта, наша фірма допоможе вирішити складні завдання, відрегулювати податкове планування, оцінити ефективність прийняття того чи іншого рішення. Про якість і професіоналізм нашої роботи свідчить постійне збільшення кількості організацій-клієнтів і практично відсутність підприємств, які відмовилися від співпраці.

 
Вартість послуг.
Система гонорарів за наші професійні послуги відрізняється гнучкістю і дозволяє застосовувати індивідуальний підхід до обслуговування Клієнта.

 


г. Киев, бул. Л.Украинки, 26, оф.304Тел.: 044 285-41-41, 093 154-63-07
097 129-57-51, 050 368-45-92
050 470-23-80

                            Аудиторская фирма "Ника Аудит"                                   ucozdon.at.ua