КОНСАЛТИНГ
  • Бухгалтерський консалтинг

Пропонуємо індивідуальні та корпоративні консультації по Національним і Міжнародним стандартам бухгалтерського обліку. Сертифіковані спеціалісти-практики в області бухгалтерського обліку дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

  • Податковий консалтинг

Часто керівники підприємств позбавлені можливості самостійно переконатися в тому, що всі численні операції, найчастіше дуже складні, здійснюються в рамках чинного законодавства і що результати цих операцій правильно відображені у фінансовій звітності підприємства. Аудитори можуть запропонувати кваліфіковані консультації з питань оптимізації оподаткування та надати юридичну допомогу.

  • Управлінський консалтинг

Послуги з управлінського консультування припускають комплексний підхід до вирішення проблем. Саме тому консультаційна підтримка може здійснюватися різними шляхами:

  1. Індивідуальне консультування з питань стратегічного планування, організаційної структури, управлінського обліку, бюджетування, фінансового аналізу;
  2. Проведення корпоративних тренінгів з метою підвищення ефективності роботи підприємства.

 

  • Юридичний консалтинг

Кваліфіковані фахівці нададуть допомогу в юридичному оформленні угод і складанні правових документів. Дадуть якісні консультації з різних питань господарської діяльності.

 

 

 

 

 


г. Киев, бул. Л.Украинки, 26, оф.304Тел.: 044 285-41-41, 093 154-63-07
097 129-57-51, 050 368-45-92
050 470-23-80

                            Аудиторская фирма "Ника Аудит"                                   ucozdon.at.ua