Клуб бухгалтерів «Фінанси і податки» більше 20 років проводить семінари, які підтримують і підвищують професійний рівень бухгалтерів, забезпечує спілкування з колегами з інших компаній і фірм, що сприяє обміну досвідом, творчими розробками та ідеями, підвищенню продуктивності праці, напливу творчих ідей і нових поглядів на повсякденні обов'язки.

Лектори наших семінарів мають колосальний досвід роботи у фіскальній службі України, є професіоналами своєї справи, мають досвід викладання. Це забезпечує якісний рівень проведення заходів. Ви завжди будете мати можливість розібратися в складних, а часом взагалі незрозумілих ситуаціях податкової звітності, будете в курсі змін законодавства, Наше спілкування не припиняється після закінчення семінару, ви можете проконсультуватися з будь-яких питань і практичних ситуацій вашого підприємства.

Вебінар - зручна форма семінару, для тих, хто не може бути присутнім на заході. Ви економите не тільки час, але і гроші! Ви завжди зможете переглянути семінар в запису і отримати консультацію по телефону!

Корпоративний семінар з виїздом наших лекторів на територію замовника. Забезпечить вашому підприємству індивідуальну консультацію по веденню бухгалтерського або податкового обліку. Відсіє не цікавить вас питання, максимально сконцентрується на проблемах вашого підприємства.

Виїзні семінари - це відмінна можливість поєднати неповторний відпочинок з якісним навчанням. Ви отримаєте рідкісну можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з колегами на актуальні теми, обговорити найбільш гострі питання професійної діяльності та отримати масу нових вражень.

 

 

З усіх питань щодо проведення семінарів та реєстрації просимо звертатися за телефонами:
Київ: (044) 285-41-41, моб. (050) 470-23-80

E-mail: nika.makarova.a@gmail.com

 або зареєструйтеся ON-LINE (при заказі з сайту - знижка 5%)
 

 


г. Киев, бул. Л.Украинки, 26, оф.304Тел.: 044 285-41-41, 093 154-63-07
097 129-57-51, 050 368-45-92
050 470-23-80

                            Аудиторская фирма "Ника Аудит"                                   ucozdon.at.ua