Клуб бухгалтерів "Фінанси і Податки"


 

Протягом багатьох років ми успішно працюємо в сфері надання консалтингових послуг з бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансового менеджменту, управлінського обліку та права. Ми будуємо відносини з Клієнтами на основі швидкого і ефективного реагування на їхні потреби. Індивідуальний підхід, високий професіоналізм наших послуг дозволяє нам досягти точного розуміння структури бізнесу наших Клієнтів і знаходити найкращі шляхи вирішення їх реальних і потенційних проблем.

Відстоюючи інтереси наших Клієнтів, ми активно беремо участь у професійній та освітньої діяльності на міжнародному та національному рівні.

Гарантом таких відносин став Клуб Бухгалтерів «Фінанси і податки». На засіданнях клубу кваліфіковані фахівці допоможуть знайти можливості вирішення проблем, ознайомлять з новими законодавчими актами, навчать застосовувати їх на практиці, дадуть професійні консультації на всі виниклі питання.

Засідання клубу проводяться у вигляді семінарів два рази на місяць, що дозволяє чітко відстежити останні зміни в законодавстві і уникнути можливих помилок.

Ми надаємо як усні, так і письмові консультації - по телефону, електронною поштою, факсом або поштою. На ваше замовлення здійснюємо пошук і пересилку в електронному вигляді необхідних законодавчих та нормативних документів;

Відповіді на питання будуть підготовлені відповідно до законодавства України фахівцями високого класу: досвідченими бухгалтерами, аудиторами, працівниками податкової служби, юристами.

Ми пропонуємо Вам стати членом клубу, що в свою чергу дає Вам право:

  • безкоштовно відвідувати семінари, що проводяться Клубом два рази на місяць і отримувати методичний матеріал по темі семінарів;
  • безкоштовно отримувати компетентні консультації з будь-яких питань податкового та бухгалтерського обліку в зручний для Вас час і в зручному для Вас місці;
  • отримувати нові нормативні документи необхідні для роботи;
  • отримати знижку при укладанні договору на аудиторську перевірку до 10%;
  • отримати знижку на аудиторський супровід до 10%;
  • отримати знижку на навчання за програмою професійної міжнародної підготовки і сертифікації бухгалтерів не менше 5%;
  • брати участь в бесідах за «круглим столом».

А також отримати своєчасну, компетентну захист при перевірках підприємства податковими органами з дотриманням норм конфіденційності.

Ласкаво просимо!
Двері в КБ «Фінанси і Податки» відкриті для всіх бажаючих!


г. Киев, бул. Л.Украинки, 26, оф.304Тел.: 044 285-41-41, 093 154-63-07
097 129-57-51, 050 368-45-92
050 470-23-80

                            Аудиторская фирма "Ника Аудит"                                   ucozdon.at.ua