Академія професійного розвитку "Контінуа прогрессіо" за підтримки АФ «Ніка-Аудит»

пропонує програму підготовки до здачі іспиту DipIFR (rus).

 

Якщо Ви практикуючий фахівець по МСФЗ і Вам потрібен диплом для підтвердження наявних у Вас знань і навичок, то рекомендуємо Вам вибрати для підготовки до іспиту програму підготовки ACCA DipIFR(rus). Відмітна риса наших занять полягає в тому, що основним завданням при навчанні є розробка стратегії і тактики здачі іспиту.

ТІЛЬКИ В НАС ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗНИЖКУ У 50% НА ПОВТОРНЕ ВІДВІДУВАННЯ*

Встигність використати вигідну пропозицію, та отримати знижку при ранній реєстрації та оплаті. Акційні пропозиції вказані нижче.

Вартість стандартного курсу: 12000грн (96+2 академічних годин)

Система підготовки розрахована на 2,5 місяці навчання. Можливо навчання онлайн, після кожного заняття висилаються їх записи.

У вартість курсу включається: навчання та консультації, методичні матеріали, практичні кейси (задачники, решебники, посібники, пробний іспит, додаткова література), кава - брейки, адміністративна підтримка при реєстрації на іспит.

У вартість курсу не включається - вартість реєстрації на іспит.

Заняття проводять аудитори-практики та професійні консультанти, які мають Диплом АССА DipIFR. У нас немає "ВУЗовских теоретиків", всі викладачі є практиками, які мають досвід роботи в області застосування МСФЗ, з постановки обліку, систем управління та аудиту.

Заняття проводяться в м.Краматорськ, м.Київ та м.Маріуполь, м. Дніпро

 

*За умови, що студент відвідав всі заняття і успішно пройшов всі проміжні тести і самостійні, передбачені програмою підготовки DipIFR (rus) (право повинно бути реалізовано протягом 6 місяців, з дати публікації результатів іспиту). Застосовується протягом року з дати іспиту в разі якщо ця спроба була невдалою.

** можливі знижки

 

 

Більш детальна інформація

 

 

Забронювати місце у групі 

 

 

 

 

________________________________-

 


г. Киев, бул. Л.Украинки, 26, оф.304Тел.: 044 285-41-41, 093 154-63-07
097 129-57-51, 050 368-45-92
050 470-23-80

                            Аудиторская фирма "Ника Аудит"                                   ucozdon.at.ua