АФ «Ніка-Аудит» пропонує програму підготовки до здачі іспиту DipIFR (rus).

 

Якщо Ви практикуючий фахівець по МСФЗ і Вам потрібен диплом для підтвердження наявних у Вас знань і навичок, то рекомендуємо Вам вибрати для підготовки до іспиту програму підготовки ACCA DipIFR(rus). Відмітна риса наших занять полягає в тому, що основним завданням при навчанні є розробка стратегії і тактики здачі іспиту.

ТІЛЬКИ В НАС ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗНИЖКУ У 50% НА ПОВТОРНЕ ВІДВІДУВАННЯ*

Встигність використати вигідну пропозицію, та отримати знижку при ранній реєстрації та оплаті. Акційні пропозиції вказані нижче.

Система підготовки розрахована на 2,5 місяці навчання. Можливо навчання онлайн, після кожного заняття висилаються їх записи.

У вартість курсу включається: навчання та консультації, методичні матеріали, практичні кейси (задачники, решебники, посібники, пробний іспит, додаткова література), кава - брейки, адміністративна підтримка при реєстрації на іспит.

У вартість курсу не включається - вартість реєстрації на іспит.

Заняття проводять аудитори-практики та професійні консультанти, які мають Диплом АССА DipIFR. У нас немає "ВУЗовских теоретиків", всі викладачі є практиками, які мають досвід роботи в області застосування МСФЗ, з постановки обліку, систем управління та аудиту.

Заняття проводяться в м.Краматорськ, м.Київ та м.Маріуполь

 

*За умови, що студент відвідав всі заняття і успішно пройшов всі проміжні тести і самостійні, передбачені програмою підготовки ДипИФР (право повинно бути реалізовано протягом 6 місяців, з дати публікації результатів іспиту). Застосовується протягом року з дати іспиту в разі якщо ця спроба була невдалою.

** можливі знижки

 

 

Більш детальна інформація

 

 

Забронювати місце у групі 

 

 

 

 

________________________________-

 


г. Киев, бул. Л.Украинки, 26, оф.304Тел.: 044 285-41-41, 093 154-63-07
097 129-57-51, 050 368-45-92
050 470-23-80

                            Аудиторская фирма "Ника Аудит"                                   ucozdon.at.ua