АКРЕДИТОВАНИЙ ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ІНСТИТУТУ СЕРТИФІКОВАНИХ ФІНАНСОВИХ МЕНЕДЖЕРІВ «НІКА-АУДИТ»

 

Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (Великобританія) створений з ініціативи двох організацій: Інституту Сертифікованих Бухгалтерів (ICB), найбільшого в світі Інституту, з більш ніж 240 тисячами членів по всьому світу і Інституту Комерції Великобританії, одного з найстаріших професійних інститутів. 

 

Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів присутній в 110 країнах світу, пропонує сертифікацію і членство професіоналам в галузі фінансового менеджменту. Кваліфікація ІСФМ представлена ​​і планує свою діяльність практично у всіх країнах Європи, Східної Європи, України, Росії, Азербайджані, Казахстані, Білорусі, Прибалтиці, США, Австралії, Філіппіни, Азії та Африки.

Головний офіс ІСФМ знаходиться в Лондоні.

21 серпня 2008р. Рада Інституту Сертифікованих Фінансових Менеджерів (ICFM, Великобританії) прийняв рішення відкрити представництво в Україні компанія ІСФМ - Україна, в чиї обов'язки входить координація діяльності ІCФМ в Україні, створення та розвиток мережі навчальних центрів, які готують кандидатів за програмою ІCФМ. Представництво також відповідає за роботу з членами ІCФМ в регіонах.

Програми, розроблені фахівцями Інституту, відповідають високим стандартам і вимогам бізнесу не тільки сьогоднішнього, але й завтрашнього дня.

Патроном Інституту Сертифікованих Фінансових Менеджерів є Його Високість Принц Майкл Кентський.

Звернення Патрона ІСФМ, Його Королівської Високості, Принца Майкла Кентського

Шановні колеги,

Сьогодні в світі професіоналів існує безліч професійних об'єднань бухгалтерів різних рівнів. Одні з них працюють давно і успішно в глобальному масштабі, інші виникли недавно і їм ще належить зарекомендувати себе на ринку професіоналів.

Наш Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів виділяється серед них, тому що він об'єднує в першу чергу фінансових менеджерів і фінансових директорів.

В умовах переходу країн до ринкової економіки виникла суттєва необхідність в застосуванні досвіду роботи іноземних компаній. ІСФМ транслює на ринок найвищі стандарти бізнес-освіти. Навчальні центри, що представляють програми ІСФМ для своїх слухачів, проходять перевірку на якість наданого ними освіти. Тільки провідні навчальні центри і бізнес-школи можуть представляти програми ІСФМ.

Метою ІСФМ є активна підтримка в адаптації фахівців в області фінансів до нового підходу у вирішенні проблем і питань, що виникають в процесі їх роботи, використовуючи передовий досвід фахівців Європи.

У Консультаційна Рада ІСФМ входять впливові фінансисти з Великобританії, Європи, Росії, України та інших країн світу.

Метою ІСФМ є активна підтримка в адаптації фахівців в області фінансів до нового підходу у вирішенні проблем і питань, що виникають в процесі їх роботи, використовуючи передовий досвід фахівців Європи.

У Консультаційна Рада ІСФМ входять впливові фінансисти з Великобританії, Європи, Росії, України та інших країн світу.

Привілеї власників дипломів ІСФМ

  • Програми ІСФМ розроблені провідними фахівцями Великобританії, переведені і адаптовані на російську мову професіоналами в області фінансів, бухобліку та менеджменту, внутрішнього аудиту.
  • Екзаменаційні завдання відповідають найвищим міжнародним нормам
  • Повна програма ІСФМ відповідають рівням 5 і 6 Національної системи кваліфікацій Великобританії
  • Власники дипломів ІСФМ отримують можливість працевлаштування через провідні кадрові агентства України - партнерів ІСФМ

Привілеї слухачів програм ІСФМ

  • Слухач зможе спілкуватися зі своїми колегами з усіх міст України та Східної Європи на спеціальному форумі ІСФМ
  • Слухач може отримувати кваліфіковану допомогу від викладачів ІСФМ в режимі он-лайн
  • Після виписки диплома слухач буде отримувати копію Диплома в електронному вигляді для подальшого використання в пошуку роботи або іншій ситуації

За більш докладною інформацією звертайтеся за тел.  044 285 41 41; 050-470-23-80; 068-841-02-09;

пишіть на електронну адресу: nika.makarova.a@gmail.com         


г. Киев, бул. Л.Украинки, 26, оф.304Тел.: 044 285-41-41, 093 154-63-07
097 129-57-51, 050 368-45-92
050 470-23-80

                            Аудиторская фирма "Ника Аудит"                                   ucozdon.at.ua